Odkurzacz przemysłowy marki Numatic

Odkurzacz przemysłowy marki Numatic
W przemyśle jak i w domowym zastosowaniu na większą skalę przydają się odkurzacze przemysłowe. Można je podzielić na kilka kategorii w zależności od zastosowania. Wyróżniamy między innymi odkurzacze pyłowe, które zbierają pył, odkurzacze uniwersalne o szerokim przeznaczeniu, odkurzacze na mokro itp.

Czym należy się kierować przy wyborze odkurzacza?
Odkurzacz Przemysłowy powinien mieć odpowiednio duża moc, a także solidną i trwałą obudowę. Takie wymagania spełnia Odkurzacz Przemysłowy Numatic.

Odkurzacz Przemysłowy Numatic – specyfikacja
Jest to bardzo solidny sprzęt, polecany przez najlepszych profesjonalistów.
Posiada szeroką gamę produktów do różnych zastosowań. Firma Numatic funkcjonuje na rynku od 1969 roku, jest firmą z wieloletnim doświadczeniem i renomą w swojej branży. Tak samo odkurzacze przemysłowe produkowane przez firmę wykazują się trwałością na kilka lat. Innymi produktami firmy są między innymi odkurzacze plecakowe i przemysłowe, wózki serwisowe i hotelowe, automaty szorujące oraz maszyny czyszczące. Firma Numatic stawia przede wszystkim jak wspomniano na jakość oraz bezpieczeństwo produkowanych maszyn i urządzeń. Firma Numatic spełnia restrykcyjne wymogi kontroli jakości ISO, które są europejskimi standardami.

Jakie są ceny odkurzaczy przemysłowych?
Koszt dobrego odkurzacza przemysłowego to od kilku set złotych do kilku tysięcy. Zazwyczaj im bardziej specjalistyczny sprzęt, tym jest zdecydowanie droższy. Odkurzacze przemysłowe Numatic, które pozwalają na jednoczesną pracę na sucho i mokro kosztują około 3 tysięcy.